Telefonų supirkimas

Visoje Lietuvoje superkame visų gamintojų ir modelių telefonus, nepriklausomai nuo jų techninės būklės. Mobilieji telefonai gali būti seni, naudoti ar net neveikiantys ir sugedę – supirkimui galite pateikti bet kokį mobilųjį prietaisą. Tai gali būti Huawey, Apple, Xiaomi, HTC, Nokia, Samsung, Blackberry, LC ar kitų gamintojų telefonai.

Mobiliųjų telefonų supirkimas ypač naudingas, kai mobilusis įrenginys guli nenaudojamas ir nežinote, kur dėti senus telefonus. Prieš parduodami savo telefoną visada galite pateikti užklausą ir sužinoti telefono supirkimo kainą.

Mobiliųjų telefonų supirkimas

Daugiausia supirkėjų perkami mobilieji telefonai. Nesvarbu, koks yra jo gamintojas, modelis ar techninė būklė, mobiliųjų telefonų supirkėjai pateiks sąžiningą, rinkos kainą atitinkantį pasiūlymą.

Senų telefonų supirkimas

Supirkėjams dažniausiai parduodami seni telefonai. Supirkėjai superka telefonus, kurie gali būti ir nefunkcionuojantys. Sugedusiu ir neveikiančių telefonų supirkimas bus pigesnis, tačiau tokiu atveju mobiliojo įrenginio nereikės išmesti, nes galėsite jį pelningai parduoti supirkėjui.

Iphone supirkimas

Lietuvoje telefonų supirkėjai superka visų gamintojų ir modelių mobiliuosius telefonus. Tačiau tarp paklausiausių įrenginių yra Iphone telefonai. Jei turite seną, naudotą ar neveikiantį iPhone telefoną - pasiūlykite jį supirkėjui ir įvertinkite tokio telefono supirkimo kainą.

Telefonų supirkimo kaina

Telefonų supirkimo kaina priklauso nuo mobiliojo telefono techninės būklės, įrenginio gamintojo ir modelio, jo amžiaus, situacijos rinkoje. Kiekvienas supirkėjas individualiai įvertina kiekvieną mobilųjį įrenginį ir pateikia supirkimo kainos pasiūlymą atsižvelgiant į aukščiau įvardintus kriterijus.

Mobiliųjų telefono įrenginių supirkimo kaina gali prasidėti nuo keliolikos eurų už seną neveikiantį telefoną ir siekti net kelis šimtus už naudotą, bet gerai veikiantį naujesnį modelį.

Kontaktai

Turėdami bet kokių su supirkimu susijusių klausimų, mus pasiekti galite šiais kontaktais:

El. paštu: info@supirkimaspro.lt
Telefonu: +37068465717

Taip pat susisiekti galite užpildę kontaktinę formą.

Automobilių supirkimo informacija

User-friendly documentation

Eget id dis volutpat tellus id cursus nisi vitae vitae pulvinar.

The latest tutorials & product news

Gravida neque aliquam montes, eu congue purus senectus risus.

See what’s coming next at WP Vantage

Convallis sit etiam ultrices odio at in ut adipiscing ipsum.