Automobilių supirkimas

SupirkimasPRO.lt portale superkame visų markių ir modelių automobilius Vilniuje ir visoje Lietuvoje: Opel, Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Ford, Renault, Mazda, Nissan, Mitsubishi, Volvo, Honda ir kitus. Automobilių supirkėjai dirba visą parą, 24/7, patys išsiveža transporto priemonę, sutvarko visus dokumentus, atsiskaito jums priimtinu būdu (grynais ar bankiniu pavedimu). 

Nesvarbu, kokios būklės yra jūsų transporto priemonė, užpildę auto supirkimo paraišką greitai sužinosite savo automobilio supirkimo kainą ir sulauksite supirkimo pasiūlymų.

Senų automobilių supirkimas

Parduoti seną automobilį gali būti sudėtinga, tačiau supirkėjus domina ir tokios transporto priemonės. Sėkmingai parduoti seną automobilį galite nepriklausomai nuo jo amžiaus ir techninės būklės.

Naudotų automobilių supirkimas

Supirkėjai vienodai sėkmingai perka naujus ir naudotus automobilius. Jūsų transporto priemonė gali turėti mažą ar didelę ridą, būtų nudėvėta ar apynauja - supirkėjai vis tiek pateiks pasiūlymą.

Daužtų automobilių supirkimas

Daužtus automobilius parduoti per skelbimus yra sudėtinga. Tačiau patyrę supirkėjai perka ir įvairios būklės apgadintas transporto priemones: su kėbulo defektais, įlenkimais, įbrėžimais ir kt.

Nevažiuojančių automobilių supirkimas

Nevažiuojantis automobilis - mažai paklausi prekė. Tačiau supirkėjai gali pateikti pasiūlymą ir nupirkti net neveikiančius, gedimų ar defektų turinčius automobilius.

Automobilių be techninės apžiūros supirkimas

Techninės apžiūros (TA) neturėjimas - ne problema automobilio pardavimui. Pateikite pasiūlymą ir supirkėjas nupirks net ir automobilį be TA.

Automobilių supirkimas utilizavimui

Kartais automobilis yra nepataisomas. Geriau ne šiaip juo atsikratyti, bet parduoti jį utilizavimui. Supirkėjas, nupirkęs tokį automobilį, pasirūpins teisiškai tvarkingu jo utilizavimu.

Automobilių supirkimas ardymui

Kai kurie automobiliai gali būti naudingi tik dalims. Automobilio pardavimas dalims supirkėjui - viena iš išeičių, kai niekas kitas automobilio pirkti nebenori.

Automobilių supirkimas į Ukrainą, Kazachstaną ir kitas šalis

Kartais parduoti automobilį ne Lietuvoje yra pelningiau. Čia galite per supirkėjus sėkmingai parduoti automobilį į Ukrainą, Kazachstaną ar kitas užsienio šalis.

Automobilių laužo supirkimas

Visiškai paklausos neturintys ir neremontuojami automobiliai gali būti parduodami į auto laužą. Kreipkitės į supirkėjus ir nusimeskite naštą nuo savo pečių, nes mašinos pardavimu į automobilių laužą pasirūpins supirkėjas.

Japoniškų automobilių supirkimas

Turite bet kokios būklės, markės ir modelio japonišką automobilį? Jį galite sėkmingai parduoti supirkėjams. Juos domina Mazda, Nissan, Honda, Suzuki, Subaru, Lexus, Mitsubishi, Isuzu ir kitų markių japoniški automobiliai.

Angliškų automobilių supirkimas

Automobilio vairas dešinėje pusėje? Tokį automobilį gali būti sudėtinga parduoti keliant skelbimus. Tačiau nepriklausomai nuo jo vairo pusės ir markės, tokios mašinos turi paklausą tarp auto supirkėjų.

Vokiškų automobilių supirkimas

Vokiški automobiliai - vieni paklausiausių Lietuvoje. Jie gali būti bet kokios būklės ir bet kokios markės, juos supirkėjai superka greitai: Audi, BMW, Mercedes, Opel ir kt.

Automobilių supirkimo kaina

Automobilių supirkimo kaina priklauso nuo daug veiksnių: jo techninės būklės, stovio, markės, modelio, amžiaus, gamintojo, ridos, variklio, darbinio tūrio, kėbulo būklės, situaciją rinkoje ir kt. Tik įvertinę realią automobilio būklę supirkėjai gali pateikti konkrečia automobilio supirkimo kainą.

Todėl automobilio supirkimo kaina gali svyruoti nuo 50 eurų iki daugiau nei 10 000 eurų.

Automobilių supirkimas kituose miestuose

Kontaktai

Turėdami bet kokių su supirkimu susijusių klausimų, mus pasiekti galite šiais kontaktais:

El. paštu: info@supirkimaspro.lt
Telefonu: +37068465717

Taip pat susisiekti galite užpildę kontaktinę formą.

Automobilių supirkimo informacija

User-friendly documentation

Eget id dis volutpat tellus id cursus nisi vitae vitae pulvinar.

The latest tutorials & product news

Gravida neque aliquam montes, eu congue purus senectus risus.

See what’s coming next at WP Vantage

Convallis sit etiam ultrices odio at in ut adipiscing ipsum.