Miškų supirkimas

Miškų supirkėjai brangiai perka įvairaus dydžio, bet kokios būklės mišką. Jis gali būti kirstas, retintas bei kirstas ir retintas. Jame gali vyrauti skirtingos medžių rūšys. Visais atvejais, miškų supirkimas yra greitas ir efektyvus būdas brangiai parduoti savo mišką su žeme ar tik iškirtimui.

Susisiekę su miškų supirkėjais arba pasinaudoję miško kainos skaičiuokle galite greitai sužinoti apytikslę savo miško kainą, atsižvelgiant į jo plotą, medžių rūšis, amžių.

Miškų supirkėjai greitai įvertina mišką, sutvarko visus dokumentus, sąžiningai ir tvarkingai atsiskaito. Jei reikia, pakonsultuoja su miško supirkimu susijusiais klausimais.

Miško su žeme supirkimas

Supirkėjams galite sėkmingai parduoti mišką su žeme, t.y. visą mišką kartu su nuosavybės teisėmis. Tokiu atveju jums nebereikės rūpintis miško priežiūra ir kitais miškotvarkos ir miškininkystės projektais. Toks miško pardavimo būdas yra pelningiausias.

Miško supirkimas iškirtimui

Mišką supirkėjui gali parduoti tik iškirtimui. Tokiu atveju supirkėjas su savo technika iškirs sutartą miško plotą ir išsigabens iškirstą medieną. Tai leis išsaugoti nuosavybės teises į mišką, tačiau miško atsodinimu ir kitais miškotvarkos darbais turėsite pasirūpinti patys.

Medienos supirkimas

Medienos supirkimas - tinka tuomet, kai manote, kad mišką pelningai galite iškirsti patys, naudodamiesi savo technika ir įrankiais. Po miško iškirtimo, medieną galite parduoti supirkėjams.

Miškų supirkimo kaina

Miško supirkimo kainos priklauso nuo įvairių veiksnių. Tiksliausiai miško kainą nustatyti gali miškininkystės ar miškų supirkimo įmonės, galinčios atlikti profesionalų miško vertinimą. Tokiu atveju reikalingas miško kadastrinis numeris, miško amžius, plotas, pagrindinė medžių rūšis bei informacija apie tai, ar miškas buvo kirstas, retintas ar kirstas ir retintas.

Miško supirkimo kainą galima įvertinti ir pasinaudojus miško kainos skaičiuokle, tačiau ji gali pateikti tik apytikslę miško kainą.

Kontaktai

Turėdami bet kokių su supirkimu susijusių klausimų, mus pasiekti galite šiais kontaktais:

El. paštu: info@supirkimaspro.lt
Telefonu: +37068465717

Taip pat susisiekti galite užpildę kontaktinę formą.

Automobilių supirkimo informacija

User-friendly documentation

Eget id dis volutpat tellus id cursus nisi vitae vitae pulvinar.

The latest tutorials & product news

Gravida neque aliquam montes, eu congue purus senectus risus.

See what’s coming next at WP Vantage

Convallis sit etiam ultrices odio at in ut adipiscing ipsum.